درباره ما


پیک فود همواره سعی کرده که در کنار تمام خلاقیتهای خود که همواره مسیر ساز همکاران بوده است، کیفیت محصولات را افزایش دهد و "رضایتمندی مشتری" در راس امور این مجموعه میباشد.

دیدگاه ما
تلاش ما در پیک فود همیشه بر یک اصل استوار بوده است. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که با یک بار سفارش دادن از پیک فود حاضر به سفارش غذا به هیچ طریقه‌ی دیگری نباشید. از لحظه‌ای که تصمیم به سفارش غذا می‌گیرید تا زمانی که غذا به دستتان خواهد رسید روی همراهی ما حساب کنید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که سعی ما همواره بر این خواهد بود که با برنامه‌های مختلف نظیر تخفیف‌های دوره‌ای، رستوران‌های جایزه‌دار و... بتوانید غذای خود را با کمترین قیمت از برترین رستوران‌های ایران تهیه کنید.

اهداف ما
ما می‌خواهیم به زودی، در کنار شما و به همراه شما، خدمات خود را به سرتاسر ایران و بیشتر از مرزهای ایران گسترش دهیم. هدف ما این است که با بهبود و ارتقای اپلیکیشن‌های موبایل خود، سفارش شما از طریق گوشی موبایل به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام گیرد. اقشار مختلف جامعه اعم از دانشجو، کارمند، خانه‌دار و... به راحتی می‌توانند نیازهای غذایی خود را برای صبحانه، ناهار و شام تامین کنند. چنگال یک تیم بین‌المللی با اهداف جهانی است که با هدف گسترش محدوده‌ی فعالیت خود به منطقه در حال تلاش شبانه‌روزی است.

پیک فود همواره آماده شنیدن صدای مشتریان خود از راههای مختلف از جمله لینک مربوط به ثبت شکایات در همین سایت و در اپلیکیشن پیک فود و اینستاگرام میباشد.

با پیک فود غذا حاضر چه زود

رضایت شما عزیزان هدف اول و آخر پیک فود میباشد.


به امید موفقیت...